Pelit

Katso VJS:n pelit

Katso täältä VJS:n tulevaa peliohjelmaa. Voit suodattaa pelejä joko antamalla haluamasi sarjan nimen tai valitsemalla sen tippuvalikosta. 

Valitse sarja
Koti- ja vieraspelit
Koti- ja vieraspelit

T13 Liiga Etelä

lauantai
04.5.2024
14:00
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS
Ilves

P17 SM-karsintasarja

lauantai
04.5.2024
12:00
Turku Energia Areena TN
Turku
FC Inter
VJS

Naisten Ykkönen

lauantai
04.5.2024
15:00
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
VIFK

T15 Ykkönen

lauantai
04.5.2024
12:30
Kankuri TN
Hyvinkää
HyPS/RiPS YJ
VJS/2

P10

lauantai
04.5.2024
15:15
VJS-kenttä TN A
Vantaa
VJS/punainen 1
Gnistan/keltainen

P10

lauantai
04.5.2024
13:00
Klaukkala TN A
Nurmijärvi
NJS/Valkoinen
VJS/valkoinen B

P14 Nelonen

lauantai
04.5.2024
16:00
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/valkoinen A
HPS/vihreä

P10

lauantai
04.5.2024
13:10
Intersport Areena TN A
Helsinki
PPJ/Laru Musta
VJS/punainen 2

P10

lauantai
04.5.2024
16:30
VJS-kenttä TN A
Vantaa
VJS/valkoinen A
KeiKa/Musta

T13 Ykkönen

lauantai
04.5.2024
13:15
Saari Areena TN A
Helsinki
LPS
VJS/2

P15 Kolmonen

lauantai
04.5.2024
17:45
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/valkoinen A
FC Viikingit/Pun

P15 Ykkönen

lauantai
04.5.2024
18:15
Hyrylä UK TN
Tuusula
PKKU
VJS/Punainen

P20 Ykkönen

lauantai
04.5.2024
18:15
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS/2
EBK

P11

sunnuntai
05.5.2024
09:00
VJS-kenttä TN A
Vantaa
JäPS
VJS

P11

sunnuntai
05.5.2024
09:40
VJS-kenttä TN A
Vantaa
VJS
TiPS/Musta

P10

sunnuntai
05.5.2024
11:15
Intersport Areena TN A
Helsinki
PPJ/Jätkäsaari ora
VJS/punainen 1

P11

sunnuntai
05.5.2024
10:00
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS/valkoinen A
PPJ/Laru oran

P12 Kakkonen

sunnuntai
05.5.2024
13:00
Pirkkola TN B
Helsinki
Käpylä United/Black
VJS/punainen

P11

sunnuntai
05.5.2024
10:20
VJS-kenttä TN A
Vantaa
VJS
Gnistan

T15 Liiga Etelä

sunnuntai
05.5.2024
13:00
Vuores TN
Tampere
Ilves
VJS

P11

sunnuntai
05.5.2024
11:10
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS/valkoinen B
HJK/Munkka raita

T18 Ykkönen

sunnuntai
05.5.2024
13:00
Tali halli TN
Helsinki
PPJ
VJS

P14 Ykkönen

sunnuntai
05.5.2024
13:00
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
MP

T11

sunnuntai
05.5.2024
13:00
Lehtomäki TN B
Kouvola
KJP
VJS

P17 Ykkönen

sunnuntai
05.5.2024
15:00
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS/2
EPS

Miesten Kakkonen

sunnuntai
05.5.2024
18:30
Tammelan stadion TN
Tampere
TPV
VJS

P17 Kakkonen

sunnuntai
05.5.2024
17:30
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS/U16
LPS

P13 Nelonen

sunnuntai
05.5.2024
19:10
Koskelantie nap TN
Helsinki
PPJ/Eira val
VJS/punainen 2

T15 Kolmonen

sunnuntai
05.5.2024
18:15
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/valkoinen
BK-46/Röd

P10

maanantai
06.5.2024
18:00
Pitäjänmäki TN A
Helsinki
FC POHU/Sininen 1
VJS/valkoinen A

T11

keskiviikko
08.5.2024
18:30
VJS-kenttä TN A
Vantaa
VJS
Gnistan/sininen

P10

maanantai
06.5.2024
18:00
Pallomylly TN A
Helsinki
Kulps/Musta
VJS/punainen 1

P13 Kakkonen

keskiviikko
08.5.2024
19:00
Myyrmäki-halli TN B
Vantaa
VJS/T
JäPS

P10

maanantai
06.5.2024
18:10
Pirkkola TN A
Helsinki
PPV/Haukat
VJS/valkoinen B

P17 SM-karsintasarja

torstai
09.5.2024
13:00
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
GrIFK

P20 SM-karsintasarja

maanantai
06.5.2024
18:30
Jätkäsaari TN
Helsinki
PPJ
VJS

P17 Nelonen

torstai
09.5.2024
20:30
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/valkoinen B
ToTe/valk

T12 Vitonen

tiistai
07.5.2024
18:00
Kallio TN C
Helsinki
Ponnistus/Valkoinen
VJS/valkoinen

P12 Kakkonen

perjantai
10.5.2024
18:45
VJS-kenttä TN A
Vantaa
VJS/punainen
PPJ/Sininen

P11

tiistai
07.5.2024
18:00
Lauttasaari TN A
Helsinki
PPJ/Laru mus
VJS/valkoinen B

T10

perjantai
10.5.2024
18:45
VJS-kenttä TN B
Vantaa
VJS
KoiPS

Miesten Kolmonen

keskiviikko
08.5.2024
19:00
Karjaa TN
Raasepori
EIF/Akademi
VJS/2

T18 Kolmonen

perjantai
10.5.2024
20:30
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/valkoinen A
EBK/2

P15 Vitonen

keskiviikko
08.5.2024
19:20
Pallomylly TN
Helsinki
FC Viikingit/Sininen
VJS/valkoinen B

P15 Ykkönen

lauantai
11.5.2024
11:00
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS/Punainen
HJK/2

P13 Ykkönen

torstai
09.5.2024
13:15
Jätkäsaari TN
Helsinki
PPJ/Sininen
VJS

P13 Nelonen

lauantai
11.5.2024
12:15
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS/punainen 2
TuPS/KP-75 YJ3

P14 Nelonen

torstai
09.5.2024
13:50
Kannelmäki TN
Helsinki
HJK/Keltainen
VJS/valkoinen A

P13 Kutonen

lauantai
11.5.2024
12:15
Aktia Areena TN B
Vantaa
VJS/valkoinen B
PPS/Valkoinen

P15 Kolmonen

torstai
09.5.2024
14:15
Tali TN
Helsinki
HJK/Valkoinen 2
VJS/valkoinen A

P20 SM-karsintasarja

lauantai
11.5.2024
13:00
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
KOPSE/I-HK YJ

P20 Kolmonen

torstai
09.5.2024
17:15
Lauttasaari TN
Helsinki
PPJ/3
VJS/valkoinen

P12 Ykkönen

lauantai
11.5.2024
13:30
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS
EIF/VNFA YJ

T18 Nelonen

torstai
09.5.2024
18:30
Laaksolahti TN
Espoo
Kasiysi/White
VJS/valkoinen B

P13 Vitonen

lauantai
11.5.2024
13:30
Aktia Areena TN B
Vantaa
VJS/valkoinen A
TuPS/KP-75 YJ4

T15 Kolmonen

torstai
09.5.2024
20:05
Leppävaara 2 TN
Espoo
LePa
VJS/valkoinen

P10

lauantai
11.5.2024
14:45
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS/punainen 2
LePa/vihreä

T12 Kakkonen

perjantai
10.5.2024
18:00
JYA Housing Areena A
Helsinki
HPS/Vihreä
VJS/2

P12 Nelonen

lauantai
11.5.2024
14:45
Aktia Areena TN B
Vantaa
VJS/valkoinen A
Ponnistus/punainen

P11

perjantai
10.5.2024
18:00
Jätkäsaari TN A
Helsinki
PPJ/Jätkäsaari val
VJS/valkoinen A

T15 Liiga Etelä

lauantai
11.5.2024
15:30
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
TuPS/KP-75 YJ

P17 Kolmonen

perjantai
10.5.2024
18:15
Töölö PK 6 TN
Helsinki
Ponnistus
VJS/valkoinen A

P12 Nelonen

lauantai
11.5.2024
16:00
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS/punainen 2
FC POHU/Sininen 2

P13 Kakkonen

perjantai
10.5.2024
19:20
LePa Areena TN
Espoo
LePa
VJS/Punainen

P12 Kutonen

lauantai
11.5.2024
16:00
Aktia Areena TN B
Vantaa
VJS/valkoinen B
IIF/Blå

P17 Ykkönen

lauantai
11.5.2024
13:00
Tikkurila TN
Vantaa
TiPS/PPS YJ
VJS/2

T13 Liiga Etelä

lauantai
11.5.2024
17:30
Jalkapallostadion TN A
Vantaa
VJS
FC Kuusysi

T12 Ykkönen

lauantai
11.5.2024
15:30
Tapiola 3 TN A
Espoo
FC Honka
VJS

P14 Kakkonen

lauantai
11.5.2024
17:45
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/Punainen
KOPSE

T15 Ykkönen

lauantai
11.5.2024
18:00
Algeco Areena TN
Helsinki
PK-35
VJS/2

P10

sunnuntai
12.5.2024
10:00
VJS-kenttä TN A
Vantaa
VJS/valkoinen A
KäPa/AC Black

P14 Ykkönen

sunnuntai
12.5.2024
11:00
Pallomylly TN
Helsinki
FC Viikingit/FCFJ YJ
VJS

T18 Ykkönen

sunnuntai
12.5.2024
11:00
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
Gnistan

P20 Ykkönen

sunnuntai
12.5.2024
14:30
Puuha-areena TN
Kaarina
KaaPo
VJS/2

P15 Liiga Etelä

sunnuntai
12.5.2024
16:30
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS
Ilves

P17 Kakkonen

sunnuntai
12.5.2024
15:15
Latokartano TN
Helsinki
Toukolan Teräs
VJS/U16

Miesten Kakkonen

sunnuntai
12.5.2024
18:30
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
P-Iirot

Naisten Ykkönen

sunnuntai
12.5.2024
18:00
Äijänsuo stadion TN
Rauma
P-Iirot
VJS

T13 Ykkönen

sunnuntai
12.5.2024
18:30
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS/2
HPS

P17 SM-karsintasarja

maanantai
13.5.2024
19:15
Jätkäsaari TN
Helsinki
PPJ
VJS

T14 8v8

sunnuntai
12.5.2024
18:30
Aktia Areena TN B
Vantaa
VJS/valkoinen
HAlku/MU YJ

P12 Kutonen

maanantai
13.5.2024
20:05
Leppävaara 2 TN B
Espoo
LePa/Valkoinen
VJS/valkoinen B

T12 Vitonen

keskiviikko
15.5.2024
18:30
VJS-kenttä TN A
Vantaa
VJS/valkoinen
FC Kirkkonummi/White

T14 8v8

tiistai
14.5.2024
18:00
Pallokenttä TN A
Porvoo
FCFJ/Valkoinen
VJS/valkoinen

P15 Vitonen

keskiviikko
15.5.2024
20:00
VJS-kenttä TN
Vantaa
VJS/valkoinen B
Haapaniemi Utd YJ2

T11

tiistai
14.5.2024
18:30
Palloiluhalli TN
Hamina
HaPK
VJS

T18 Nelonen

torstai
16.5.2024
19:45
Myyrmäki-halli TN
Vantaa
VJS/valkoinen B
PPJ/3

P13 Vitonen

tiistai
14.5.2024
19:00
Kellokoski TN
Tuusula
KelA/Musta
VJS/valkoinen A

P17 Kolmonen

torstai
16.5.2024
20:30
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/valkoinen A
FC Honka/3 K

P14 Vitonen

tiistai
14.5.2024
19:20
Tali TN
Helsinki
PPV/PiTa YJ2
VJS/valkoinen B

P11

perjantai
17.5.2024
18:45
VJS-kenttä TN A
Vantaa
VJS/valkoinen B
PPJ/Eira pun

P12 Nelonen

tiistai
14.5.2024
19:20
Kartanonkoski TN A
Vantaa
PPS/Punainen
VJS/valkoinen A

P11

lauantai
18.5.2024
10:40
Kivenlahti TN A
Espoo
VJS
EPS

P14 Kakkonen

keskiviikko
15.5.2024